Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Gastro kalhoty

Popis kategorie

Práce v kuchyni ti umožní dát prostor nezkrotné inspiraci, ale potřebuješ k tomu taky kvalitní vybavení, které tě podrží i v těch nejnáročnějších situacích. Patří k tomu i pohodlné gastro oblečení, trička, zástěry, ale také gastro kalhoty, díky kterým se můžeš volně pohybovat a zároveň ochrání tvoje nohy třeba před prskajícím olejem.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 55 záznamů.

Gastro kalhoty pro celodenní nošení

Aby tvou vášeň a nadšení z přípravy jídla nic neomezovalo a ty ses mohl bez obav vydat na výpravu do kulinářské džungle, musí být gastro oblečení především pohodlné. Gastro kalhoty proto mají volnější střih a pas na gumičku, takže nikde neškrtí a můžeš v nich bez obav strávit celý den.

Pracovní gastro kalhoty mají navíc kapsy, takže můžeš mít všechny nezbytnosti stále u sebe. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů a hodí se pro muže i ženy, kteří chtějí zažít pořádnou kulinářskou zvěřinu.

Kalhoty do gastro provozů nejen pro kuchaře

Gastro kalhoty nevyužiješ jen v kuchyni, hodí se také pro číšníky a servírky, kterým dodají profesionální vzhled. Kalhoty do gastro provozů mají rozmanité střihy i barvy a vzory, takže si vybere opravdu každý.

Oblečení pro gastro ale nejsou jen kalhoty. Abys byl na nekonečné kulinářské dobrodružství připravený, doplň kalhoty pohodlným a stylovým tričkem. Nezapomeň ani na kvalitní a pohodlnou gastro obuv s protiskluzovou podrážkou, která snadno zabrání pracovnímu úrazu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení