Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Gastro trička

Popis kategorie

Vypusť své kulinářské zvíře v pohodlném a stylovém tričku. Trička do gastro provozů prochází každý den zatěžkávací zkouškou, ve které obstojí jen ti nejlepší. Oblečení pro gastro ti umožní volně se pohybovat po kulinářské džungli a ukázat všem, kdo je tady pánem.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 32 záznamů.

Pracovní gastro trička musí být především pohodlná

Abys mohl být při tvoření skutečně volný, potřebuješ k tomu kvalitní a profesionální vybavení. To se netýká jen hrnců a pánví, ale také oblečení pro gastro. Pracovní gastro trička tě nesmí nikde škrtit a naopak ti dovolí pohybovat se po kuchyni celý den s pořádnou dávkou energie.

Trička pro gastro provozy jsou příjemná na nošení díky špičkovým materiálům. Bavlna s vysokou gramáží zaručuje, že ti bude oblíbené gastro tričko sloužit dlouho i při častém praní. Pracovní gastro trička nabízíme také v dámském zeštíhleném střihu, aby se i ženy při kulinářské zvěřině cítily co nejpříjemněji.

Vsaď na styl a pracovní gastro polokošile

Přivítej nezkrotnou inspiraci ve stylovém gastro tričku, které ti dovolí nasytit tvou touhu nadchnout. Polokošile do gastro provozů podtrhnou tvoji osobnost a zatraceně dobře vypadají. Stačí je doplnit pohodlnými gastro kalhotami a můžeš v kuchyni strávit celý den a nadchnout svým jídlem celý svět.

V kuchyni nezapomínej ani na bezpečnost. Tu ti zajistí kromě oblečení pro gastronomické provozy také gastro obuv – lehká, pohodlná a především s protiskluzovou podrážkou, která pomáhá předcházet nebezpečným úrazům.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení