Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Gastro oblečení

Popis kategorie

Ukaž všem, kdo je v kulinářské džungli šéf, a podtrhni svůj osobitý styl kvalitním gastro oblečením. Oděvy pro gastro musí splňovat vysoké nároky, které mají kuchaři, číšníci i servírky na pohodlí, ale také na bezpečnost. Neboj se projevit svůj kulinářský instinkt a vyber si pracovní gastro oblečení, které zdůrazní tvou osobnost.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 415 záznamů.

Oděvy pro gastro z kvalitních materiálů

Oblečení pro gastronomické provozy je každý den podrobeno velké zátěži, protože když chceš dosáhnout svých kulinářských cílů, nemáš čas si potahovat kalhoty nebo řešit špatně padnoucí zástěru. Proto musí mít gastro kalhoty pohodlný střih a také materiál – skvělé je mikrovlákno, které je lehké a odolné, ale také klasická bavlna.

Podobně jsou na tom trička, která jsou také nezbytnou součástí gastro oblečení. Abys mohl být při tvoření skutečně volný, vyber si střih, který tě nebude omezovat. Svou jedinečnost můžeš vyjádřit barvami nebo rebelským kuchařským šátkem.

Nezbytné součásti oblečení pro gastronomické provozy

Aby byla práce v kuchyni opravdu bezpečná, zaměř se také na výběr vhodné obuvi. Gastro obuv by měla být lehká a s tvarovanou stélkou, která zamezí velké únavě, i když trávíš celý den na nohou. Nezapomeň ani na protiskluzovou podrážku, která tě podrží i ve chvílích, kdy vypustíš své kulinářské zvíře.

A co by bylo gastronomické oblečení bez zástěry? Nezáleží na tom, jestli dáváš přednost zástěrám ke krku nebo jen do pasu, obě umí ochránit tvoje oblečení i při pořádné kulinářské zvěřině. Pracovní gastro oblečení nabízí širokou škálu možností, jak projevit svou kulinářskou osobnost a být v gastro provozu za hvězdu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení