Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Gastro obuv

Popis kategorie

Abys mohl být při tvoření skutečně volný a nebál se vypustit své nezkrotné kulinářské zvíře, potřebuješ k tomu kvalitní pomůcky. Neznamená to jen profesionální nože nebo pánve, ale také pořádnou pracovní gastro obuv, která tě podrží v každé situaci.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 32 záznamů.

Obuv do gastro provozů musí být především pohodlná

Práce v gastronomických provozech není žádná procházka růžovou zahradou, ale dobrodružná výprava do kulinářské džungle. Abys mohl být při tvoření skutečně volný, neměly by ti chybět gastro boty s pohodlným střihem a malou hmotností, takže ani po celém dni nebudeš mít nohy jako z olova.

Stejně důležitá je protiskluzová podrážka. Ta se postará o to, že tvoje nohy zůstanou pevně na místě i v těch nejvíce hektických chvílích. Tvoji vášeň a nadšení z přípravy jídla by rozhodně neměla brzdit nekvalitní obuv, která ti nohy spíš podrazí.

Nezapomeň ani na další části gastro oblečení

Gastro oděvy se nestarají jen o tvé pohodlí během pracovního dne, ale především o tvou bezpečnost. Proto je gastro oblečení vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou prodyšné a zároveň ochrání tvoji kůži.

Jestli chceš všem ukázat, že víš, o co v kulinářské džungli kráčí, pořiď si pohodlné gastro kalhoty a stylové gastro tričko. Díky různým střihům a barvám si vybere každá kulinářská osobnost, která chce vypadat jako profesionál.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení