Máte otázky?

Kristína Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Dekorační nože

Popis kategorie

Pokud často a rádi připravujete studené obložené mísy, pak se vám bude hodit kvalitní dekorační nůž. S jeho pomocí nakrájíte zvlněné plátky sýru, másla nebo vařené i syrové zeleniny a snadno jím vyrobíte také domácí hranolky. Ať už tedy chcete ohromit přátele, rodinu nebo hosty na svém večírku, kuchyňské dekorační nože určitě najdou své uplatnění.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější

    S touto kombinací filtrů si neumíme poradit. Bohužel takové zboží nemáme.

    Zkuste použít jiné filtry nebo nám zavolejte číslo 210 012 501 nebo napište mail na profikuchar@profikuchar.cz a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Typy kuchyňských nožů

V každé kuchyni by se měl nacházet univerzální kuchařský nůž, kterým pohodlně nakrájíte maso i větší kusy ovoce a zeleniny nebo nasekáte bylinky. Kromě něj se vám bude hodit také malý loupací nůž na zpracování menších surovin a vroubkovaný nůž na pečivo. Mezi méně známé kuchyňské nože patří nářezové nože, cukrářské nože a nože k dekorování. Nerezové dekorační nože se perfektně hodí pro dekorativní krájení syrové i vařené zeleniny a brambor či porcování másla.

Jak se starat o kuchyňské nože

Každý profesionální kuchař ví, že kvalitní kuchyňské nože mu při správné péči vydrží celý život. A jak se tedy starat o nože na vaření? Předně byste je po každém použití měli umýt pod tekoucí vodou a vzápětí důkladně osušit. Důležitý je také způsob skladování nožů. V žádném případě byste je neměli nechávat volně v šuplíku s ostatním kuchyňským náčiním. Nože patří do speciálních bloků nebo na magnetickou lištu. V neposlední řadě nezapomínejte na pravidelné broušení nožů – jedině tak zůstanou ostré a bude se vám s nimi dobře pracovat.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 422 hodnocení