Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Palivo pro Chafing

Popis kategorie

Rauty jsou oblíbené v hotelových restauracích nebo při zvláštních příležitostech a dovolí ti vypustit své kulinářské zvíře a užít si vaření naplno. Aby teplé pokrmy zůstaly po celou dobu v dobré kondici, nezapomeň se zásobit také dostatkem paliva pro chafing.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-1 z celkově 1 záznamů.

Lihové palivo pro rautové ohřívače je zárukou spokojenosti

Palivo pro chafing se postará o to, aby pokrmy měly při servírování správnou teplotu. Vydrží hořet 4 – 6 hodin a je vhodné pro použití většiny typů chafingů na palivo. Rautové ohřívače jídla na líh jsou moderním způsobem, jak si naplno vychutnat dobré jídlo takřka v jakékoliv situaci.

Velkou výhodou paliva pro chafing je i to, že je bez jakéhokoliv zápachu, takže se nemusíš bát, že by tví hosté cítili líh místo dokonalé vůně pochoutek, které jsi pro ně připravil. S takovými kuchyňskými pomocníky je už jednoduché nadchnout jídlem celý svět.

Kulinářské dobrodružství nikdy nekončí

Lihové palivo pro rautové ohřívače je spolehlivou a jednoduchou metodou pro udržení teploty pokrmů. Palivo pro chafing zaručuje konzistentní teplotu po celou dobu hoření, takže zahřívá jídlo efektivně a rovnoměrně.

Chafingy na palivo tě nadchnou svou praktičností a snadným použitím. Příprava rautového občerstvení se tak může stát dobrodružnou výpravou do kulinářské džungle bez jakýchkoliv omezení.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 408 hodnocení