Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Chafing na palivo

Popis kategorie

Rautové pohoštění se dnes bez teplého bufetu zkrátka neobejde, ať už servíruješ snídani nebo večeři. Pro udržení správné teploty hotových pokrmů jsou nezbytné rautové ohřívače jídel, díky kterým pokoříš další kulinářské mety.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Kvalitní chafing zajistí spokojené hosty

Gastro chafing ti poskytuje skutečnou volnost při tvoření – nemusíš se při přípravě rautového pohoštění omezovat pouze na studenou kuchyni. Kvalitní chafing se postará o stálou teplotu pokrmů, takže hosté si budou moci chutná míchaná vajíčka užívat po celou dobu hotelové snídaně.

Rautové ohřívače jídel jsou vyrobené z kvalitního nerezu, který dokáže udržet teplo po dlouhou dobu a snadno se s ním manipuluje. Díky stabilní konstrukci je jejich používání bezpečné a tvé jídlo tak může snadno nadchnout celý svět.

Chafing na lihový ohřev

Chafing na palivo je skvělou volbou, když se naladíš na kulinářskou zvěřinu a chceš svým hostům dopřát nezapomenutelný zážitek z dobrého jídla i tam, kde není elektřina. Lihové palivo pro chafing vydrží hořet pohodlně 4 – 6 hodin a je absolutně bez zápachu, takže nijak neovlivní požitek z jídla.

Pro hotelové provozy je dobrou volbou také elektrický chafing. Počítej ale s tím, že tyto nádoby bývají těžší a manipulace s nimi není kvůli elektrickému kabelu tak jednoduchá.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,6 370 hodnocení