Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

poslední kusy

Popis kategorie

Užij si gastro výprodej na Profikuchar.cz a pořiď si špičkové kuchařské vybavení za skvělé ceny. Doprodej vybavení pro kuchaře ti umožní užít si kulinářskou zvěřinu naplno a doplnit svou kuchyň o všechny nezbytnosti.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-18 z celkově 31 záznamů.

Doprodej gastro oblečení všech velikostí

Gastro výprodej začni pořízením kvalitního a pohodlného kuchařského oblečení. Vybírat můžeš nejen z různých velikostí, ale také barev a designů. Pohodlí je na výpravách do kulinářské džungle naprosto klíčové, jak by ti potvrdil každý profi kuchař, který u sporáku tráví dlouhé hodiny.

Aby mohli být v práci skutečně volní i číšníci a servírky na place, máme v gastro výprodeji i spoustu oblečení pro číšníky a servírky. Slušivá košile nebo zástěra ti bude perfektním průvodcem na výpravách do kulinářské džungle.

Výprodej kuchařských potřeb ti zvedne náladu

Jestli patříš mezi ty, kdo rádi vypustí své kulinářské zvíře a toužíš být při tvoření skutečně volný, pak ve výprodeji gastro vybavení si určitě vybereš. K dispozici je nejen obuv pro číšníky a servírky, ale taky potřeby na broušení nožů nebo klasické bavlněné utěrky, aby sklenice dostaly pořádný lesk.

Výprodej gastro vybavení ti dává jedinečnou možnost, jak si užít kulinářský koloběh se vší parádou. Tvoje vášeň a nadšení z přípravy jídla se díky nízkým cenám mohou projevit opravdu naplno.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení