DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč.
-
Beáta B.
(13.12.2022)
-
Šárka B.
(13.12.2022)
Výborný obchůdek
- Rychlost - spolehlivost
-
Luboš K.
(09.12.2022)
Dobrý den, chválím za kvalitní materiál čepice. Pro malé kuchaře ideální. Jako další plus je informování e-shopu o zásilce. Velké mínus a zklamání je pro mě vyšití jiného textu. Místo českého popisu Šéfkuchařka jsem dostal čepici se slovenským textem Šéfkuchárka. Reklamaci není čas řešit. Za chvíli jsou Vánoce. Dávejte si na to prosím pozor.
Po odeslání hodnocení se mě eshop snažil kontaktovat telefonicky. Protože jsem telefon nezvedl, přišel i email s omluvou a nabídkou nápravy. Čepice bude vyšita znovu a zaslána s předpokládaným termínem doručení 12.12.2022. Děkuji vám,že jste se sami ozvali. Vážím si vašeho profesionálního a lidského přístupu. Rád zase ve vašem eshopu v budoucnu nakoupím. Měním hodnocení na 5 hvězd. Přeji hodně štěstí a krásné svátky.
- Komunikace e-shopu o zásilce
- Kvalita a provedení čepice.
- Doplňková služba nášivky. Čepice má jiný text než bylo v objednávce
-
Naděžda S.
(08.12.2022)
-
Jaroslava K.
(08.12.2022)
zástěra je moc pěkná, příjemný materiál a vtipný disagne
- rychlé vyřízení objednávky, velmi dobrá konverzace
-
Milada N.
(08.12.2022)
Skvělý materiál, skvělé provedení, uchycení laclu na knoflíky je moc příjemné
-
Milada N.
(08.12.2022)
Velice příjemný materiál pro celodenní nošení
-
Hotel G.
(08.12.2022)
Rychlost dodání super.Velmi elegantní vzhled,příjemný materiál .za mně super volba .určitě budu nakupovat znova
- Velmi dobrý materiál perfektně se nosí
- Nevidím nic špatného
-
Jiřina V.
(07.12.2022)
- příjemný materiál
-
Jiřina V.
(07.12.2022)
zástěra mi vyhovuje, látka je příjemná a vzor mi také sedí.
- příjemná jemná tkanina
-
Jiří H.
(07.12.2022)
-
Jan Č.
(07.12.2022)
Velice kvalitní
- Kvalita
- Žádné