Zobrazených 49-60 z celkově 737 záznamů.
  • Iva V.

    (03.03.2026)

    • Velice lehké a pohodlné botičky
  • Denisa J.

    (02.03.2026)

    Boty jsem kupovala už podruhé a bohužel to byly opět vyhozené peníze. Přítel běžně nosí velikost 39, proto jsem zvolila větší číslo – nejprve 40 a poté 41. Ani jedna velikost mu ale neseděla a boty ho pokaždé velmi tlačily. Reklamace už podle podmínek není možná. Nešlo přitom o levnou záležitost, takže nás o to víc mrzí, že jsme oba peníze investovali zbytečně.

    • Měkký vnitřek
    • Všechno
  • Jaroslav Ž.

    (02.03.2026)

    Super obuv pro číšníka

    • Velmi pohodlná bota na 16 hodinové číšnické služby.. Koupil jsme jiz 3x a vždy spokojenost.
  • Jitka K.

    (21.02.2026)

    Doporučuji

    • Výborná kvalita materiálu a šití .
    • Žádné
  • Jitka K.

    (21.02.2026)

    Doporučuji

    • Výborná kvalita materiálu a šití . Jsem již podruhé velice spokojená.
    • Žádné
  • Martin M.

    (20.02.2026)

    • kvalitní materiál, dobře se nosí, padnou, vzor perfektní
    • nenašel jsem, snad trochu cena, ale s tou jsem byl obeznámen dopředu
  • Jitka Č.

    (20.02.2026)

    • Super
    • O
  • Jitka Č.

    (20.02.2026)

    • Skvělá
    • O
  • Drahomíra R.

    (16.02.2026)

    Nůž je pěkně ostrý a dobře padne do ruky. Doufám, že až to bude zapotřebí, že se nám podaří ho dobře nabrousit.

    • Ostrost
  • František K.

    (12.02.2026)

    Zkrátka dobrý kup??

    • Jsou velmi pohodlné, v kuchyni při práci se nekloužou na mastné podlaze. Jsem velmi spokojený
  • Ella Ř.

    (10.02.2026)

    • V porádku
    • Nic
  • Radim J.

    (06.02.2026)

    objednáno přes internetové stránky, produkt nebyl na skladě, čekací doba tři týdny přesně jak je uvedeno na stránkách, vše v naprostém pořádku

    • velmi kvalitní manikůra
    • žádné

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Recenze
Recenze
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,8 737 hodnocení