DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč.
-
Iva V.
(03.03.2026)
- Velice lehké a pohodlné botičky
-
Denisa J.
(02.03.2026)
Boty jsem kupovala už podruhé a bohužel to byly opět vyhozené peníze. Přítel běžně nosí velikost 39, proto jsem zvolila větší číslo – nejprve 40 a poté 41. Ani jedna velikost mu ale neseděla a boty ho pokaždé velmi tlačily. Reklamace už podle podmínek není možná. Nešlo přitom o levnou záležitost, takže nás o to víc mrzí, že jsme oba peníze investovali zbytečně.
- Měkký vnitřek
- Všechno
-
Jaroslav Ž.
(02.03.2026)
Super obuv pro číšníka
- Velmi pohodlná bota na 16 hodinové číšnické služby.. Koupil jsme jiz 3x a vždy spokojenost.
-
Jitka K.
(21.02.2026)
Doporučuji
- Výborná kvalita materiálu a šití .
- Žádné
-
Jitka K.
(21.02.2026)
Doporučuji
- Výborná kvalita materiálu a šití . Jsem již podruhé velice spokojená.
- Žádné
-
Martin M.
(20.02.2026)
- kvalitní materiál, dobře se nosí, padnou, vzor perfektní
- nenašel jsem, snad trochu cena, ale s tou jsem byl obeznámen dopředu
-
Jitka Č.
(20.02.2026)
- Super
- O
-
Jitka Č.
(20.02.2026)
- Skvělá
- O
-
Drahomíra R.
(16.02.2026)
Nůž je pěkně ostrý a dobře padne do ruky. Doufám, že až to bude zapotřebí, že se nám podaří ho dobře nabrousit.
- Ostrost
-
František K.
(12.02.2026)
Zkrátka dobrý kup??
- Jsou velmi pohodlné, v kuchyni při práci se nekloužou na mastné podlaze. Jsem velmi spokojený
-
Ella Ř.
(10.02.2026)
- V porádku
- Nic
-
Radim J.
(06.02.2026)
objednáno přes internetové stránky, produkt nebyl na skladě, čekací doba tři týdny přesně jak je uvedeno na stránkách, vše v naprostém pořádku
- velmi kvalitní manikůra
- žádné