DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč.
-
Marie H.
(20.03.2024)
tento produkt jsem zakoupila jako dárek. Omylem jsem zakoupila jinou velikost a po znovu přeměření jsem zjistila, že velikost, kterou jsem původně zakoupila je nedotačující. Kontaktovala jsem Váš portál a požádala o změnu velikosti. Vše vyřízeno k mé spokojenosti a ještě rychle. Vyšité jméno také moc krásné. Dárek udělal obrovskou radost. Ještě jednou děkuji.
- příjemný materiál
- nic
-
Jaroslav P.
(19.03.2024)
- perfektní nůž do ruky
-
Petr V.
(18.03.2024)
- Dobře se drží v ruce myslel jsem si když bude rukověť z plastu že to bude klouzat, ale zjistil jsem že je to v pohodě na opak
- Zápory jsem k těmto nožům a nemám žádný
-
Hana K.
(18.03.2024)
Je to miláček naší rodiny,už jsem ho darovala mamince ,sestře,kdy chodím tudy chvalim pro naši rodinu je to jednicka
- Je to jednička mezi noži
- Žádné nemam
-
Zbyněk B.
(13.03.2024)
ostření je velmi dobré
- dobrá cena a funkčnost
-
Zbyněk B.
(13.03.2024)
dobře se drží a je ostrá
- škrabka je ostrá
- škrabe jedním směrem
-
Jiřina Š.
(13.03.2024)
Vsechny knoflíky které od Vás dorazili jsou super kromě bílých vrtulek ty dorazili úplně bez potisku a dovóat se k vám je nadlidský výkon. Volá jsem ve 13:47 nikdo nezvedal a pak mi ješte záznamník oznamil že nevolám v pracovní dny tak to uz nevím kdy volat ?♀️
- Jsou krásné
- Jsou jen bílé bez potisku
-
Lucie M.
(13.03.2024)
- Super
- Nic
-
Lucie M.
(13.03.2024)
- Super, pěkná, dobrý materiál
- Nic
-
Lucie M.
(13.03.2024)
- Super, pěkný střih
- Žádné
-
Štěpán M.
(11.03.2024)
- Práce s tímto nožem je oproti běžně prodávaným levnějším nožům příjemnější.
- V této chvíli nevím o žádných záporech.
-
Romana K.
(07.03.2024)
- Dobrý den velká spokojenost zboží dorazilo včas a v pořádku jen doporučuji ..Když bude potřeba určitě se na vás ráda obrátím..Za mě plný počet hvězdiček..