Zobrazených 325-336 z celkově 737 záznamů.
  • Petr K.

    (28.06.2024)

    Vše v super kvalitě! Jen delší čekací lhůta z důvodu chybějící červené nítě na nášivku. Obchod ale vše skvěle vykomunikoval.

    • Výborně provedená výšivka
  • Petr K.

    (28.06.2024)

    Vše v super kvalitě! Jen delší čekací lhůta z důvodu chybějící červené nítě na nášivku. Obchod ale vše skvěle vykomunikoval.

    • Super lehký materiál
    • Skvěle provedené výšivky
    • Výborný střih, míry sedí dle tabulek na e-shopu
  • Petr K.

    (28.06.2024)

    Vše v super kvalitě! Jen delší čekací lhůta z důvodu chybějící červené nítě na nášivku. Obchod ale vše skvěle vykomunikoval.

    • Super lehký materiál
    • Skvěle provedené výšivky
  • Václav M.

    (26.06.2024)

    Jsem naprosto spokojený zákazník.10 hodin na nohou v práci a ani nevím,že je mám obuté.O proti jiným botám jsou lehké ? Díky

    • Super
    • Žádné
  • Eva T.

    (25.06.2024)

    • Jsem naprosto spokojená s vaší obuví
  • Hynek B.

    (25.06.2024)

    • Včasné doručení, kvalitní, dobře sedí, odpovídá popisu, nízká hmotnost
  • Petr H.

    (23.06.2024)

    Krasne padnoucí,lehké a prodyšné.

    • Lehké a super materiál.
    • Nejsou
  • Petra L.

    (20.06.2024)

    Dobrá komunikace e-mailem, rychlá reakce na prosbu o změnu produktu, hezky provedená výšivka. Děkuji, jsem spokojena.

    • velmi pěkný ženský střih, kvalitní provedení, příjemný lehký materiál se vzdušnou vsadkou
  • Jiří H.

    (19.06.2024)

    Není levná, ale vydané peníze za to stojí.

    • Funkčnost, stabilita, snadná práce s bruskou.
    • Nezaznamenal jsem.
  • Michaela T.

    (18.06.2024)

    • Nejlepší škrabka jakou znám!
  • Petr Š.

    (18.06.2024)

    Pěkný rondon, uvidíme teprve jestli je jen na parádu, nebo snese u perný kuchyňský provoz. Také čekáme, jak bude vypadat po pár praních. 100%polyester, praní na 60°C, snad nebude žloutnout.

    • Příjemný, slušivý, prodyšný, elastické prvky jsou perfektní
    • chybně velikostně označeno, budeme vracet z toho důvodu
  • Petr Š.

    (18.06.2024)

    Moc dobrá.

    • super střih a délka úvazů
    • lajdácky našitá kapsička (na všech kusech). Nezapošito, odpáráno na 1. použití kapsičky.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Recenze
Recenze
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,8 737 hodnocení