Máte otázky?

Tímea Vám poradí

210 012 501
(Po - Pá: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:30)

Profesionální kuchařské oblečení a obuv, Russell colection, černá, xs

Popis kategorie

Tradiční uniforma kuchaře tak, jak ji známe dnes, spatřila světlo světa v roce 1822. Tehdy byl zveřejněn obrázek s francouzským kuchařem Marie-Antoine Caremem oblečeným (jak jinak než) v kabátku, černo-bílých kalhotách a vysoké bílé čepici. Od té doby sice uplynuly téměř dvě stovky let, šatník kuchařů však žádných zásadních změn nedoznal.

Seřadit:
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Zobrazených 1-2 z celkově 2 záznamů.

Jak vybrat gastro oblečení pro kuchaře

Na kuchařské oblečení se kladou vysoké nároky. Musí odolat horku a rozpálenému oleji, udržet vás v suchu, a přitom stále působit reprezentativně pro případ, že byste museli vstoupit do podniku plného hostů. Osvědčenou volbou jsou cool vent rondony s krátkým rukávem a prodyšnou síťovinou na zádech, kuchařské kalhoty z bavlny a stylové kuchařské čepice. Dle vlastního uvážení můžete pracovní oblečení pro gastronomii doplnit také zástěrou, originálním šátkem na krk nebo barevnými knoflíky do rondonu.

Jak vybrat vhodnou kuchařskou obuv

Práce v kuchyňském prostředí s sebou nese určitá rizika – ať už je to prskající olej a vroucí voda, nabroušené nože, nebo třeba těžká litinová pánev. Abyste celodenní směnu přežili bez úhony, potřebujete kvalitní obuv pro kuchaře, která je vyrobena z pevného a odolného materiálu, má uzavřenou špičku a protiskluzovou podrážku. Pro ještě větší pohodlí si neváhejte pořídit anatomicky tvarované vložky do kuchařských bot a antibakteriální ponožky, které vaše nohy udrží svěží, suché a bez zápachu.

Lety prověření výrobci a dodavatelé

Zobrazit všechny výrobce
 
Hodnocení obchodu
Hodnocení obchodu
Jak jsou s námi zákazníci spokojeni?
4,7 403 hodnocení